GP Belgii 1995

Wyniki: GP Belgii 1995
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
11Michael SchumacherBenetton-Renault441:36'47.3751610
25Damon HillWilliams-Renault44+19.49386
325Martin BrundleLigier-Mugen-Honda44+24.998134
430Heinz-Harald FrentzenSauber-Ford44+26.972103
57Mark BlundellMcLaren-Mercedes44+33.77262
614Rubens BarrichelloJordan-Peugeot44+39.674121
72Johnny HerbertBenetton-Renault44+54.0434
84Mika SaloTyrrell-Yamaha44+54.54811
926Olivier PanisLigier-Mugen-Honda44+1'06.1709
1023Pedro LamyMinardi-Ford44+1'19.78917
1129Jean-Christophe BoullionSauber-Ford43+1 Okr.14
1210Taki InoueFootwork-Hart43+1 Okr.18
1321Pedro DinizForti-Ford42+2 Okr.24
1422Roberto MorenoForti-Ford42+2 Okr.22
Wyc.3Ukyo KatayamaTyrrell-Yamaha28Spin15
Wyc.16Giovanni LavaggiPacific-Ilmor27Aw. s.biegów23
Wyc.24Luca BadoerMinardi-Ford23Spin19
Wyc.28Gerhard BergerFerrari22Aw. elektryki1
Wyc.15Eddie IrvineJordan-Peugeot21Pożar7
Wyc.9Massimiliano PapisFootwork-Hart20Spin20
Wyc.17Andrea MonterminiPacific-Ilmor18Brak paliwa21
Wyc.6David CoulthardWilliams-Renault13Aw. s.biegów5
Wyc.27Jean AlesiFerrari4Aw. zawieszenia2
Wyc.8Mika HakkinenMcLaren-Mercedes1Spin3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>