GP Argentyny 1997

Wyniki: GP Argentyny 1997
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
13Jacques VilleneuveWilliams-Renault721:52'01.715110
26Eddie IrvineFerrari72+0.97976
311Ralf SchumacherJordan-Peugeot72+12.08964
416Johnny HerbertSauber-Petronas72+29.91983
59Mika HakkinenMcLaren-Mercedes72+30.351172
68Gerhard BergerBenetton-Renault72+31.393121
77Jean AlesiBenetton-Renault72+46.35911
819Mika SaloTyrrell-Ford71+1 Okr.19
914Jarno TrulliMinardi-Hart71+1 Okr.18
1023Jan MagnussenStewart-Ford66Aw. Silnika15
Wyc.17Nicola LariniSauber-Petronas63Spin14
Wyc.2Pedro DinizArrows-Yamaha50Aw. Silnika 22
Wyc.15Shinji NakanoProst-Mugen-Honda49Aw. Silnika20
Wyc.18Jos VerstappenTyrrell-Ford43Aw. Silnika16
Wyc.20Ukyo KatayamaMinardi-Hart37Spin21
Wyc.1Damon HillArrows-Yamaha33Aw. Silnika13
Wyc.12Giancarlo FisichellaJordan-Peugeot24Kolizja9
Wyc.22Rubens BarrichelloStewart-Ford24Aw. hydrauliki5
Wyc.14Olivier PanisProst-Mugen-Honda18Aw. elektryki3
Wyc.4Heinz-Harald FrentzenWilliams-Renault5Aw. sprzęgła2
Wyc.5Michael SchumacherFerrari0Kolizja4
Wyc.10David CoulthardMcLaren-Mercedes0Kolizja10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>