GP Austrii 1997

Wyniki: GP Austrii 1997
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
13Jacques VilleneuveWilliams-Renault711:27'35.999110
210David CoulthardMcLaren-Mercedes71+2.909106
34Heinz-Harald FrentzenWilliams-Renault71+3.96244
412Giancarlo FisichellaJordan-Peugeot71+12.127143
511Ralf SchumacherJordan-Peugeot71+31.859112
65Michael SchumacherFerrari71+33.41091
71Damon HillArrows-Yamaha71+37.2077
816Johnny HerbertSauber-Petronas71+49.05712
917Gianni MorbidelliSauber-Petronas71+1'06.45513
108Gerhard BergerBenetton-Renault70+1 Okr.18
1120Ukyo KatayamaMinardi-Hart69+2 Okr.19
1218Jos VerstappenTyrrell-Ford69+2 Okr.20
132Pedro DinizArrows-Yamaha67+4 Okr.17
1422Rubens BarrichelloStewart-Ford64Obrót5
Wyc.14Jarno TrulliProst-Mugen-Honda58Aw. Silnika3
Wyc.23Jan MagnussenStewart-Ford58Aw. Silnika6
Wyc.15Shinji NakanoProst-Mugen-Honda57Aw. Silnika16
Wyc.19Mika SaloTyrrell-Ford48Aw. s.biegów21
Wyc.6Eddie IrvineFerrari38Kolizja8
Wyc.7Jean AlesiBenetton-Renault37Kolizja15
Wyc.9Mika HakkinenMcLaren-Mercedes1Aw. Silnika2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>