GP Brazylii 1997

Wyniki: GP Brazylii 1997
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
13Jacques VilleneuveWilliams-Renault721:36'06.990110
28Gerhard BergerBenetton-Renault72+4.19036
314Olivier PanisProst-Mugen-Honda72+15.87054
49Mika HakkinenMcLaren-Mercedes72+33.03343
55Michael SchumacherFerrari72+33.73122
67Jean AlesiBenetton-Renault72+34.02061
716Johnny HerbertSauber-Petronas72+50.91213
812Giancarlo FisichellaJordan-Peugeot72+1'00.6397
94Heinz-Harald FrentzenWilliams-Renault72+1'15.4028
1010David CoulthardMcLaren-Mercedes71+1 Okr.12
1117Nicola LariniSauber-Petronas71+1 Okr.19
1214Jarno TrulliMinardi-Hart71+1 Okr.17
1319Mika SaloTyrrell-Ford71+1 Okr.22
1415Shinji NakanoProst-Mugen-Honda71+1 Okr.15
1518Jos VerstappenTyrrell-Ford70+2 Okr.21
166Eddie IrvineFerrari70+2 Okr.14
171Damon HillArrows-Yamaha 68Aw. Silnika9
1820Ukyo KatayamaMinardi-Hart67+5 Okr.18
Wyc.11Ralf SchumacherJordan-Peugeot52Aw. elektryki10
Wyc.22Rubens BarrichelloStewart-Ford16Aw. zawieszenia11
Wyc.2Pedro DinizArrows-Yamaha15Aw. zawieszenia16
Wyc.23Jan MagnussenStewart-Ford0Wypadek20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>