GP Hiszpanii 1997

Wyniki: GP Hiszpanii 1997
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
13Jacques VilleneuveWilliams-Renault641:30'35.896110
214Olivier PanisProst-Mugen-Honda64+5.804126
37Jean AlesiBenetton-Renault64+12.53444
45Michael SchumacherFerrari64+17.97973
516Johnny HerbertSauber-Petronas64+27.986102
610David CoulthardMcLaren-Mercedes64+29.74431
79Mika HakkinenMcLaren-Mercedes64+48.7855
84Heinz-Harald FrentzenWilliams-Renault64+1'04.1392
912Giancarlo FisichellaJordan-Peugeot64+1'04.7678
108Gerhard BergerBenetton-Renault64+1'05.6706
1118Jos VerstappenTyrrell-Ford63+1 Okr.19
126Eddie IrvineFerrari63+1 Okr.11
1323Jan MagnussenStewart-Ford63+1 Okr.22
1417Gianni MorbidelliSauber-Petronas62+2 Okr.13
1514Jarno TrulliMinardi-Hart62+2 Okr.18
Wyc.2Pedro DinizArrows-Yamaha53Aw. Silnika21
Wyc.11Ralf SchumacherJordan-Peugeot50Aw. Silnika9
Wyc.22Rubens BarrichelloStewart-Ford37Aw. Silnika17
Wyc.19Mika SaloTyrrell-Ford35Przebicie opony14
Wyc.15Shinji NakanoProst-Mugen-Honda34Aw. s.biegów16
Wyc.1Damon HillArrows-Yamaha17Aw. Silnika15
Wyc.20Ukyo KatayamaMinardi-Hart11Aw. s.biegów20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>