GP Japonii 1997

Wyniki: GP Japonii 1997
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
15Michael SchumacherFerrari531:29'48.446210
24Heinz-Harald FrentzenWilliams-Renault53+1.37866
36Eddie IrvineFerrari53+26.38434
49Mika HakkinenMcLaren-Mercedes53+27.12943
57Jean AlesiBenetton-Renault53+40.40372
616Johnny HerbertSauber-Petronas53+41.63081
712Giancarlo FisichellaJordan-Peugeot53+56.8259
88Gerhard BergerBenetton-Renault53+1'00.4295
911Ralf SchumacherJordan-Peugeot53+1'22.03613
1010David CoulthardMcLaren-Mercedes52silnik11
111Damon HillArrows-Yamaha52+1 Okr.17
122Pedro DinizArrows-Yamaha52+1 Okr.16
1318Jos VerstappenTyrrell-Ford52+1 Okr.21
DYS.3Jacques VilleneuveWilliams-Renault53disqualified1
Wyc.21Tarso MarquesMinardi-Hart46Aw. s.biegów20
Wyc.19Mika SaloTyrrell-Ford46silnik22
Wyc.14Olivier PanisProst-Mugen-Honda36silnik10
Wyc.15Shinji NakanoProst-Mugen-Honda22Aw. łożyska10
Wyc.20Ukyo KatayamaMinardi-Hart8silnik19
Wyc.22Rubens BarrichelloStewart-Ford6Spin12
Wyc.23Jan MagnussenStewart-Ford3Spin14
DNS17Gianni MorbidelliSauber-Petronas0Wypadek0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>