GP Kanady 1997

Wyniki: GP Kanady 1997
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
15Michael SchumacherFerrari541:17'40.646110
27Jean AlesiBenetton-Renault54+2.56586
312Giancarlo FisichellaJordan-Peugeot54+3.21964
44Heinz-Harald FrentzenWilliams-Renault54+3.76843
516Johnny HerbertSauber-Petronas54+4.716132
615Shinji NakanoProst-Mugen-Honda54+36.701191
710David CoulthardMcLaren-Mercedes54+37.7535
82Pedro DinizArrows-Yamaha53+1 Okr.16
91Damon HillArrows-Yamaha53+1 Okr.15
1017Gianni MorbidelliSauber-Petronas53+1 Okr.18
1114Olivier PanisProst-Mugen-Honda51Spin10
Wyc.19Mika SaloTyrrell-Ford46silnik17
Wyc.18Jos VerstappenTyrrell-Ford42Aw. s.biegów14
Wyc.8Alexander WurzBenetton-Renault35transmission11
Wyc.22Rubens BarrichelloStewart-Ford33Aw. s.biegów3
Wyc.14Jarno TrulliMinardi-Hart32silnik20
Wyc.11Ralf SchumacherJordan-Peugeot14Spin7
Wyc.20Ukyo KatayamaMinardi-Hart5Spin22
Wyc.3Jacques VilleneuveWilliams-Renault1Spin2
Wyc.9Mika HakkinenMcLaren-Mercedes0collision9
Wyc.6Eddie IrvineFerrari0collision12
Wyc.23Jan MagnussenStewart-Ford0Spin21

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>