GP Włoch 1997

Wyniki: GP Włoch 1997
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
110David CoulthardMcLaren-Mercedes531:17'04.609610
27Jean AlesiBenetton-Renault53+1.93716
34Heinz-Harald FrentzenWilliams-Renault53+4.34324
412Giancarlo FisichellaJordan-Peugeot53+5.87133
53Jacques VilleneuveWilliams-Renault53+6.41642
65Michael SchumacherFerrari53+11.48191
78Gerhard BergerBenetton-Renault53+12.4717
86Eddie IrvineFerrari53+17.63910
99Mika HakkinenMcLaren-Mercedes53+49.3735
1014Jarno TrulliProst-Mugen-Honda53+1'02.70616
1115Shinji NakanoProst-Mugen-Honda53+1'03.32715
1217Gianni MorbidelliSauber-Petronas52+1 Okr.18
1322Rubens BarrichelloStewart-Ford52+1 Okr.11
1421Tarso MarquesMinardi-Hart50+3 Okr.22
Wyc.1Damon HillArrows-Yamaha46Aw. Silnika14
Wyc.11Ralf SchumacherJordan-Peugeot39Kolizja8
Wyc.16Johnny HerbertSauber-Petronas38Kolizja12
Wyc.19Mika SaloTyrrell-Ford33Aw. Silnika19
Wyc.23Jan MagnussenStewart-Ford31Przeniesienie napędu13
Wyc.18Jos VerstappenTyrrell-Ford12Aw. s.biegów20
Wyc.20Ukyo KatayamaMinardi-Hart8Obrót21
Wyc.2Pedro DinizArrows-Yamaha4Aw. zawieszenia17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>