GP Niemiec 1998

Wyniki: GP Niemiec 1998
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
18Mika HakkinenMcLaren-Mercedes451:20'47.984110
27David CoulthardMcLaren-Mercedes45+0.42626
31Jacques VilleneuveWilliams-Mecachrome45+2.57734
49Damon HillJordan-Mugen-Honda45+7.18553
53Michael SchumacherFerrari45+12.61392
610Ralf SchumacherJordan-Mugen-Honda45+29.73841
75Giancarlo FisichellaBenetton-Playlife45+31.0268
84Eddie IrvineFerrari45+31.6496
92Heinz-Harald FrentzenWilliams-Mecachrome45+32.78410
1014Jean AlesiSauber-Petronas45+48.37111
116Alexander WurzBenetton-Playlife45+57.9947
1212Jarno TrulliProst-Peugeot44+1 Okr.14
1321Toranosuke TakagiTyrrell-Ford44+1 Okr.15
1417Mika SaloArrows44+1 Okr.17
1511Olivier PanisProst-Peugeot44+1 Okr.16
1623Estaban TueroMinardi-Ford43+2 Okr.s21
Wyc.15Johnny HerbertSauber-Petronas37Aw. s.biegów12
Wyc.22Shinji NakanoMinardi-Ford36Aw. s.biegów20
Wyc.18Rubens BarrichelloStewart-Ford27Aw. s.biegów13
Wyc.19Jos VerstappenStewart-Ford24Aw. s.biegów19
Wyc.16Pedro DinizArrows2Aw. przepustnicy18
NZ20Ricardo RossetTyrrell-Ford000

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>