GP Belgii 1999

Wyniki: GP Belgii 1999
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
12David CoulthardMcLaren-Mercedes441:25'43.057210
21Mika HakkinenMcLaren-Mercedes44+10.46916
38Heinz-Harald FrentzenJordan-Mugen-Honda44+33.43334
44Eddie IrvineFerrari44+44.94863
56Ralf SchumacherWilliams-Supertec44+48.06752
67Damon HillJordan-Mugen-Honda44+54.91641
73Mika SaloFerrari44+56.2499
85Alessandro ZanardiWilliams-Supertec44+1'07.0228
911Jean AlesiSauber-Petronas44+1'13.84816
1016Rubens BarrichelloStewart-Ford44+1'20.7427
119Giancarlo FisichellaBenetton-Playlife44+1'32.19513
1219Jarno TrulliProst-Peugeot44+1'36.15412
1318Olivier PanisProst-Peugeot44+1'41.54317
1410Alexander WurzBenetton-Playlife44+1'57.74515
1522Jacques VilleneuveBAR-Supertec43+1 Okr.11
1621Marc GeneMinardi-Ford43+1 Okr.21
Wyc.14Pedro de la RosaArrows35Przeniesienie napędu22
Wyc.20Luca BadoerMinardi-Ford33Aw. zawieszenia20
Wyc.23Ricardo ZontaBAR-Supertec33Aw. s.biegów14
Wyc.17Johnny HerbertStewart-Ford27Aw. Hamulców10
Wyc.12Pedro DinizSauber-Petronas19Spin18
Wyc.15Toranosuke TakagiArrows0Aw. sprzęgła19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>