GP Francji 1999

Wyniki: GP Francji 1999
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
18Heinz-Harald FrentzenJordan-Mugen-Honda721:58'24.343510
21Mika HakkinenMcLaren-Mercedes72+11.092146
316Rubens BarrichelloStewart-Ford72+43.43214
46Ralf SchumacherWilliams-Supertec72+45.475163
53Michael SchumacherFerrari72+47.88162
64Eddie IrvineFerrari72+48.901171
719Jarno TrulliProst-Peugeot72+57.7718
818Olivier PanisProst-Peugeot72+58.5313
923Ricardo ZontaBAR-Supertec72+1'28.76410
1020Luca BadoerMinardi-Ford71+1 Okr.20
1114Pedro de la RosaArrows71+1 Okr.21
DYS.15Toranosuke TakagiArrows71Dyskwalifikacja22
Wyc.9Giancarlo FisichellaBenetton-Playlife42Spin7
Wyc.7Damon HillJordan-Mugen-Honda31Aw. elektryki18
Wyc.5Alessandro ZanardiWilliams-Supertec26Aw. Silnika15
Wyc.22Jacques VilleneuveBAR-Supertec25Spin12
Wyc.10Alexander WurzBenetton-Playlife25Spin 13
Wyc.21Marc GeneMinardi-Ford25Spin19
Wyc.11Jean AlesiSauber-Petronas24Spin2
Wyc.2David CoulthardMcLaren-Mercedes9Aw. elektryki4
Wyc.12Pedro DinizSauber-Petronas6Przeniesienie napędu11
Wyc.17Johnny HerbertStewart-Ford4Aw. s.biegów9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>