GP Kanady 1999

Wyniki: GP Kanady 1999
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
11Mika HakkinenMcLaren-Mercedes691:41'35.727210
29Giancarlo FisichellaBenetton-Playlife69+0.78276
34Eddie IrvineFerrari69+1.79734
46Ralf SchumacherWilliams-Supertec69+2.392133
517Johnny HerbertStewart-Ford69+2.805102
612Pedro DinizSauber-Petronas69+3.711181
72David CoulthardMcLaren-Mercedes69+5.0044
821Marc GeneMinardi-Ford68+1 Okr.22
918Olivier PanisProst-Peugeot68+1 Okr.15
1020Luca BadoerMinardi-Ford67+2 Okr.21
118Heinz-Harald FrentzenJordan-Mugen-Honda65Aw. Hamulców6
Wyc.5Alessandro ZanardiWilliams-Supertec50Aw. Hamulców12
Wyc.15Toranosuke TakagiArrows41Przeniesienie napędu19
Wyc.22Jacques VilleneuveBAR-Supertec34Spin16
Wyc.3Michael SchumacherFerrari29Spin1
Wyc.14Pedro de la RosaArrows22Przeniesienie napędu20
Wyc.7Damon HillJordan-Mugen-Honda14Spin14
Wyc.16Rubens BarrichelloStewart-Ford14Aw.ukł.kier.5
Wyc.23Ricardo ZontaBAR-Supertec2Spin17
Wyc.11Jean AlesiSauber-Petronas0Kolizja8
Wyc.19Jarno TrulliProst-Peugeot0Kolizja9
Wyc.10Alexander WurzBenetton-Playlife0Przeniesienie napędu11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>