GP Wielkiej Brytanii 1999

Wyniki: GP Wielkiej Brytanii 1999
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
12David CoulthardMcLaren-Mercedes601:32'30.144310
24Eddie IrvineFerrari60+1.82946
36Ralf SchumacherWilliams-Supertec60+27.41184
48Heinz-Harald FrentzenJordan-Mugen-Honda60+27.78953
57Damon HillJordan-Mugen-Honda60+38.60662
612Pedro DinizSauber-Petronas60+53.643121
79Giancarlo FisichellaBenetton-Playlife60+54.61417
816Rubens BarrichelloStewart-Ford60+1'08.5907
919Jarno TrulliProst-Peugeot60+1'12.04514
1010Alexander WurzBenetton-Playlife60+1'12.12318
115Alessandro ZanardiWilliams-Supertec60+1'17.12413
1217Johnny HerbertStewart-Ford60+1'17.70911
1318Olivier PanisProst-Peugeot60+1'20.49215
1411Jean AlesiSauber-Petronas59+1 Okr.10
1521Marc GeneMinardi-Ford58+2 Okr.22
1615Toranosuke TakagiArrows58+2 Okr.19
Wyc.23Ricardo ZontaBAR-Supertec41Aw. zawieszenia16
Wyc.1Mika HakkinenMcLaren-Mercedes35Aw. koła1
Wyc.22Jacques VilleneuveBAR-Supertec29Aw. wału9
Wyc.20Luca BadoerMinardi-Ford6Aw. s.biegów21
Wyc.14Pedro de la RosaArrows0Aw. s.biegów20
DNS3Michael SchumacherFerrari0Spin2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>