GP Włoch 1999

Wyniki: GP Włoch 1999
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
18Heinz-Harald FrentzenJordan-Mugen-Honda531:17'02.923210
26Ralf SchumacherWilliams-Supertec53+3.27256
33Mika SaloFerrari53+11.93264
416Rubens BarrichelloStewart-Ford53+17.63073
52David CoulthardMcLaren-Mercedes53+18.14232
64Eddie IrvineFerrari53+27.40281
75Alessandro ZanardiWilliams-Supertec53+28.0474
822Jacques VilleneuveBAR-Supertec53+41.79711
911Jean AlesiSauber-Petronas53+42.19813
107Damon HillJordan-Mugen-Honda53+56.2599
1118Olivier PanisProst-Peugeot52Aw. Silnika10
Wyc.17Johnny HerbertStewart-Ford40Aw. sprzęgła15
Wyc.15Toranosuke TakagiArrows35Spin22
Wyc.14Pedro de la RosaArrows35Wycofany21
Wyc.1Mika HakkinenMcLaren-Mercedes29Spin1
Wyc.19Jarno TrulliProst-Peugeot29Przegrzanie12
Wyc.23Ricardo ZontaBAR-Supertec25Aw. łożyska18
Wyc.20Luca BadoerMinardi-Ford23Kolizja19
Wyc.10Alexander WurzBenetton-Playlife11Aw. elektryki14
Wyc.12Pedro DinizSauber-Petronas1Spin16
Wyc.9Giancarlo FisichellaBenetton-Playlife1Spin17
Wyc.21Marc GeneMinardi-Ford0Kolizja20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>