GP Australii 2000

Wyniki: GP Australii 2000
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
13Michael SchumacherFerrari581:34'01.987310
24Rubens BarrichelloFerrari58+11.41546
39Ralf SchumacherWilliams-BMW58+20.009114
422Jacques VilleneuveBAR-Honda58+44.44783
511Giancarlo FisichellaBenetton-Playlife58+45.16592
623Ricardo ZontaBAR-Honda58+46.468161
712Alexander WurzBenetton-Playlife58+46.91514
820Marc GeneMinardi-Fondmetal57+1 Okr.18
915Nick HeidfeldProst-Peugeot56+2 Okr.16
DYS.17Mika SaloSauber-Petronas58Dyskwalifikacja10
Wyc.10Jenson ButtonWilliams-BMW46Aw. Silnika21
Wyc.16Pedro DinizSauber-Petronas41Przeniesienie napędu19
Wyc.21Gaston MazzacaneMinardi-Fondmetal40Aw. s.biegów22
Wyc.5Heinz-Harald FrentzenJordan-Mugen-Honda39Aw. hydrauliki5
Wyc.6Jarno TrulliJordan-Mugen-Honda35Aw. Silnika6
Wyc.14Jean AlesiProst-Peugeot27Aw. hydrauliki17
Wyc.1Mika HakkinenMcLaren-Mercedes18Aw. Silnika1
Wyc.19Jos VerstappenArrows-Supertec16Aw. zawieszenia13
Wyc.2David CoulthardMcLaren-Mercedes11Aw. Silnika2
Wyc.18Pedro de la RosaArrows-Supertec6Aw. zawieszenia12
Wyc.7Eddie IrvineJaguar-Cosworth6Spin7
Wyc.8Johnny HerbertJaguar-Cosworth1Aw. sprzęgła20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>