GP Niemiec 2000

Wyniki: GP Niemiec 2000
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
14Rubens BarrichelloFerrari451:25'34.4181810
21Mika HakkinenMcLaren-Mercedes45+7.45246
32David CoulthardMcLaren-Mercedes45+21.16814
410Jenson ButtonWilliams-BMW45+22.685163
517Mika SaloSauber-Petronas45+27.112152
618Pedro de la RosaArrows-Supertec45+29.08051
79Ralf SchumacherWilliams-BMW45+30.89814
822Jacques VilleneuveBAR-Honda45+47.5379
96Jarno TrulliJordan-Mugen-Honda45+50.9016
107Eddie IrvineJaguar-Cosworth45+1'19.66410
1121Gaston MazzacaneMinardi-Fondmetal45+1'29.50421
1215Nick HeidfeldProst-Peugeot40Alternator13
Wyc.5Heinz-Harald FrentzenJordan-Mugen-Honda39Aw. s.biegów17
Wyc.19Jos VerstappenArrows-Supertec39Spin11
Wyc.23Ricardo ZontaBAR-Honda37Spin12
Wyc.20Marc GeneMinardi-Fondmetal33Aw. Silnika22
Wyc.12Alexander WurzBenetton-Playlife31Aw. elektryki7
Wyc.16Pedro DinizSauber-Petronas29Kolizja19
Wyc.14Jean AlesiProst-Peugeot29Kolizja20
Wyc.8Johnny HerbertJaguar-Cosworth12Aw. s.biegów8
Wyc.3Michael SchumacherFerrari0Kolizja2
Wyc.11Giancarlo FisichellaBenetton-Playlife0Kolizja3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>