GP Belgii 2001

Wyniki: GP Belgii 2001
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
11Michael SchumacherFerrari361:08'05.002310
24David CoulthardMcLaren-Mercedes36+10.09896
37Giancarlo FisichellaBenetton-Renault36+27.74284
43Mika HakkinenMcLaren-Mercedes36+36.08773
52Rubens BarrichelloFerrari36+54.52152
612Jean AlesiJordan-Honda36+59.684131
75Ralf SchumacherWilliams-BMW36+59.9862
810Jacques VilleneuveBAR-Honda36+1'04.9706
922Heinz-Harald FrentzenProst-Acer35+1 Okr.4
1014Jos VerstappenArrows-Asiatech35+1 Okr.19
119Olivier PanisBAR-Honda35+1 Okr.11
1215Enrique BernoldiArrows-Asiatech35+1 Okr.21
1320Tarso MarquesMinardi-Europy31+5 Okr.22
Wyc.11Jarno TrulliJordan-Honda31Aw. Silnika 16
Wyc.8Jenson ButtonBenetton-Renault17Spin15
Wyc.6Juan Pablo MontoyaWilliams-BMW1Aw. Silnika1
Wyc.19Pedro de la RosaJaguar-Cosworth1Kolizja10
Wyc.16Nick HeidfeldSauber-Petronas0Kolizja14
Wyc.17Kimi RaikkonenSauber-Petronas0Przeniesienie napędu12
Wyc.18Eddie IrvineJaguar-Cosworth0Kolizja17
Wyc.23Luciano BurtiProst-Acer0Kolizja18
Wyc.21Fernando AlonsoMinardi-Europy0Aw. s.biegów20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>