GP Brazylii 2003

Wyniki: GP Brazylii 2003
Poz.NrKierowcaZespółOkr.WynikPoz. startowaPunkty
111Giancarlo FisichellaJordan-Ford541:31:17.748810
26Kimi RaikkonenMcLaren-Mercedes54+0.94548
38Fernando AlonsoRenault54+06.348106
45David CoulthardMcLaren-Mercedes54+08.09625
510Heinz-Harald FrentzenSauber-Petronas54+08.642144
616Jacques VilleneuveBAR-Honda54+16.054133
74Ralf SchumacherWilliams-BMW54+38.52662
87Jarno TrulliRenault54+45.92751
Wyc.14Mark WebberJaguar-Cosworth53Wypadek3
1021Cristiano da MattaToyota53+1 Okr.18
Wyc.2Rubens BarrichelloFerrari47Aw. ukł. paliwowego1
Wyc.17Jenson ButtonBAR-Honda33Wypadek11
Wyc.19Jos VerstappenMinardi-Cosworth31Spin19
Wyc.1Michael SchumacherFerrari27Wypadek7
Wyc.3Juan Pablo MontoyaWilliams-BMW25Wypadek9
Wyc.15Antonio PizzoniaJaguar-Cosworth25Wypadek17
Wyc.20Olivier PanisToyota18Kolizja15
Wyc.12Ralph FirmanJordan-Ford18Aw. zawieszenia16
Wyc.18Justin WilsonMinardi-Cosworth16Spin20
Wyc.9Nick HeidfeldSauber-Petronas9Oil system12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>